USA Pick-up Trucks
https://www.usatrucks.nl/forum/

Parkeerrem
https://www.usatrucks.nl/forum/viewtopic.php?f=19&t=20951
Pagina 1 van 1

Auteur:  FOR FUN [ za dec 12, 2015 14:22 ]
Berichttitel:  Parkeerrem

Zit er achteraan bij een Dodge 1500 Bj. 2004 binnenin de remschijf waar de remschoenen zitten vd parkeerrem nog iets v regelschroef?

Auteur:  haagje [ za dec 12, 2015 14:29 ]
Berichttitel:  Re: Parkeerrem

Ja ik meen aan de bovenkant zit een schroef die je in en uit kunt draaien.

Auteur:  FOR FUN [ za dec 12, 2015 14:47 ]
Berichttitel:  Re: Parkeerrem

Dacht zoals iets,achter het ovaal rubbertje dan.Zal puzzelen worden.Op de keuring totaal niks v parkeerrem links achter maar ik zie nu wel dat de kabel geknikt is(met door te hangen)ter hoogte vd as,en ik heb de indruk als ik de rem indruk precies ook de kabelgain word ineengedrukt,het is moeilijk te zien als ge er alleen aan bezig bent.Toch bedankt.

Auteur:  peerkehemi [ za dec 12, 2015 19:24 ]
Berichttitel:  Re: Parkeerrem

Meestal is het gewoon een probleem van vast zittende delen (weinig of niet gebruiken) roest en zo, je kunt er namelijk slecht bij :!:






Www.marlog-car-handling.com


Www.rockauto.com

Auteur:  FOR FUN [ zo dec 13, 2015 22:59 ]
Berichttitel:  Re: Parkeerrem

Klopt Peer te weinig gebruikt.Vrijdag naar de jaarlijkse autokeuring geweest en stond er 2980miles op de teller na 1jaar.Probleem is dat ik geen polietrekker heb die groot genoeg is om de schijf er af te trekken(zit echt vast)Zodus bij deze,iemand die in de buurt woont(Tielt-Winge Brabant)driehoek Diest-Tienen-Leuven die mij toch eventueel een polietrekker in leen wil geven kan ik zelf verder werken en anders zal het de garage worden en meer betalen zijn.Wel zal er al een andere kabel onder moeten want die ziet er niet gezond uit.
Afbeelding

Pagina 1 van 1 Alle tijden zijn GMT + 1 uur [ Zomertijd ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/