USA Pick-up Trucks
https://www.usatrucks.nl/forum/

Camperunit op F150 '00 Supercab
https://www.usatrucks.nl/forum/viewtopic.php?f=12&t=19002
Pagina 1 van 1

Auteur:  Unimerk [ za jun 21, 2014 18:49 ]
Berichttitel:  Camperunit op F150 '00 Supercab

Ik zit eraan te denken om een camperunitje te kopen of te maken voor op m'n F150.
Nou mag mijn F150 volgens papier maar 408kg laden, en ik denk dat een unit al gauw rond de 750/1000kg zal uitkomen.
Tevens zal er dan meestal nog een kar (2500kg) achter komen met een 150kg kogeldruk.

Zou t Fordje dat een beetje aankunnen of moet ik dan de achtervering gaan aanpakken, mooiste zou zijn om geen stijvere veren te hoeven monteren aangezien ik 95% van de tijd zonder lading rijdt. Zijn hulpluchtbalgen een optie misschien?

Iemand die hier ervaring mee heeft? Ook met betrekking tot de unit is alle info van harte welkom :wink:

Auteur:  zaanhoeve [ ma jun 23, 2014 9:51 ]
Berichttitel:  Re: Camperunit op F150 '00 Supercab

Hallo Niek,

Zoals je zegt mag je maximaal 408 KG laden als de unit dan 750KG is ga je over het maximum gewicht heen. Dit houd in dat je een boete krijgt wegens overbelading.

Auteur:  peerkehemi [ ma jun 23, 2014 10:55 ]
Berichttitel:  Re: Camperunit op F150 '00 Supercab

Hey niek . Luchtbalgen is zeker eeen goede oplossing. Heb ze wel eens gemonteerd en wil ze zelf ook nog bij mijn truck montere :!:



www.marlog-car-handling.com


Www.rockauto.com

Pagina 1 van 1 Alle tijden zijn GMT + 1 uur [ Zomertijd ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/